تبلیغات

زخمی شدن سفیر امارات در انفجار انتحاری قندهار افغانستان

بر اثر وقوع سه انفجار در یک رستوران در قندهار که ساعتی پیش رخ داد هشت نفر از جمله سفیر امارات متحده عربی و استاندار قندهار مجروح شدند.

به گزارش ایرنا، سخنگوی استاندار شامگاه سه شنبه ضمن تایید وقوع سه انفجار در یک رستوران در قندهار گفت: این انفجارها زمانی رخ داد که همایون عزیزی، استاندار قندهار در این رستوران میزبان سفیر امارات متحده عربی در افغانستان بود.

به گفته آقای خپلواک در این مهمانی فرمانده پلیس قندهار و رئیس امنیت این استان نیز حضور داشتند.

بر اساس برخی گزارش های دیگر، در این انفجار حداقل سه نفر کشته و هشت نفر از جمله سفیر امارات متحده عربی و استاندار قندهار مجروح شدند.

همچنین تعدادی از رسانه ها نوشته اند که «هاشم خان کرزی پسر برادر حامد کرزی رئیس جمهوری پیشین کشور نیز در میان زخمی ها دیده شده است.

عصر امروز نیز در یک حمله انتحاری در کابل دستکم 25 نفر کشته و 70 نفر زخمی شده‌اند.

براساس این گزارش‌ها یک انتحاری بعد از ظهر امروز خود را در نزدیکی ساختمان پارلمان کشور منفجر کرد. بلا فاصله بعد از حمله اولی، یک خودروی بمبگذاری شده در همین محل منفجر شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.