تبلیغات

دانشجویان نگران تداخل انتخاب واحد با امتحانات عقب افتاده نباشند

تشریح روند آموزشی دانشگاه پس از چند روز تعطیلی؛

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی روند آموزشی پس از چند روز تعطیلی را تشریح کرد.

دانشجویان نگران تداخل انتخاب واحد با امتحانات عقب افتاده نباشندفرهاد حسین زاده لطفی معاون اموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند آموزشی دانشگاه پس از چندروز تعطیلی آموزشی گفت: با توجه به لغو شدن امتحانات در سه روز گذشته، برنامه امتحانی تمام واحدهای دانشگاه، مراکز آموزشی و آموزشکده سما از امروز ( پنجشنبه 23 دی ماه) مطابق اعلام گذشته برگزار می شود. 

وی ادامه داد: درخصوص امتحانات لغو شده سه روز گذشته، واحدهای دانشگاهی موظف هستند با اطلاع رسانی قبلی برای دانشجویان پس از پایان زمان بندی اصلی امتحانات که طبیعتا با اوایل بهمن ماه یکسان می شود، اقدام به برگزاری امتحانات عقب افتاده کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در خصوص تداخل انتخاب واحد برای دانشجویان و برگزاری امتحانات عقب افتاده اعلام کرد: طبق هماهنگی، واحد های دانشگاهی می توانند زمان بندی انتخاب واحد را با کمی فشردگی و زمان بندی مناسب اجرا کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.